Feribau, strojové omietky a potery, stavebniny Spišské Vlachy

Sme rodinná stavebná firma zaoberajúca sa strojovými omietkami a potermi.

Feribau, strojové omietky a potery, stavebniny Spišské Vlachy

Feribau, omietky, cementové a sádrové potery, predaj stavebnín Spišské Vlachy

Sme rodinná stavebná firma zaoberajúca sa strojovými omietkami a potermi.

Adresa: Hornádska 34, 053 61 Spišské Vlachy
Telefón:+421 918 681 636
E-mail:stavebniny@feribau.com

Našou hlavnou činnosťou sú strojové omietky,cementové a sádrové potery do rodinných domov, bytových domov, občianskych a polyf.výstavieb, ktoré spracúvame podľa technologického postupu. Sme firma, ktorá od svojho založenia dbá na vysokú kvalitu služieb,detailing a produktov, ktoré ponúkame. Prvotným cieľom je samozrejme maximálna spokojnosť našich zákazníkov. Sústredíme sa na ich požiadavky a vždy sa snažíme vyhovieť aj tým najnáročnejším. Máme za sebou veľa úspešne dokončených stavebných prác a veľa spokojných zákazníkov, ktorým sme našimi službami skrášlili a sprijemnili ich bývanie.

Cieľom našej spoločnosti je poskytovať plnohodnotný komplexný servis naším zákazníkom v rozsahu odborné poradenstvo v oblasti stavebných materiálov a hmôt, v oblasti technologických postupov vo výstavbe, výpočet potreby materiálov podľa predložených projektov, realizovať dodávku jednotlivých druhov materiálov až na miesto výstavby.

Vážime si všetkých zákazníkov, ktorí prejavia záujem o naše služby, pristupujeme individuálne ku každému z nich, podľa potreby poskytujeme platobné podmienky, podľa množstva odberu rôzne zľavy a bonusy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.