MVDr. Vladislav Palenčár, veterinárna ambulancia Spišské Vlachy

Som veterinárny lekár s dvadsať ročnými skúsenosťami v prevencii a liečbe zvierat.

MVDr. Vladislav Palenčár, veterinárna ambulancia Spišské Vlachy

MVDr. Vladislav Palenčár, komplexné služby v oblasti veterinárnej starostlivosti Spišské Vlachy

Som veterinárny lekár s dvadsať ročnými skúsenosťami v prevencii a liečbe zvierat.

Adresa: Štúrova 25, 053 61 Spišské Vlachy
Telefón:0903 987 010
E-mail:vladopalencar@zoznam.sk

Som veterinárny lekár s dvadsať ročnými skúsenosťami v prevencii a liečbe zvierat. Moji obľúbený pacienti psíkovia, mačičky, prasiatka, ovečky, kravičky, kozičky. Nachádzame sa v príjemnom prostredí mestskej časti Spišské Vlachy- Štiavnik, . poskytujem komplexné služby v oblasti veterinárnej starostlivosti. Spolupracujem odborníkmi zo Slovenskej republiky a špecializovanými laboratóriami na území Slovenska.

V súčastnosti nakoľko mám vo veterinárnej starostlivosti 8 veľkochovov výkrmových kurčiat s počtom asi 6 mil.ročne, nevenujem sa problematike sliepočiek v sukromných malých dvoroch.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.