Reštaurácia Nova, reštaurácia Spišské Vlachy

Okrem jedál ponúkame aj pravidelné denné menu.

Reštaurácia Nova, reštaurácia Spišské Vlachy

Reštaurácia Nova, rozlúčkové party, firemné akcie, svadby, rodinné oslavy a iné udalosti Spišské Vlachy

Okrem jedál ponúkame aj pravidelné denné menu.

Adresa: Hviezdoslavova 41, 053 61 Spišské Vlachy
Telefón:0905 351 226
E-mail:galuskova.l@gmail.com

Ponúkame široké spektrum čerstvých a chutných jedál. Našou prioritou sú pravidelné denné menu. Cez leto sa u nás môžete občerstviť sezónnymi drinkami. Ponúkame aj možnosť posedenia na káve či čaji na našej terase.

V priestoroch našej Reštaurácie Nova nenájdete len chutné jedlá a miesto pre oslavy, ale aj chlapský výčap, kde si práve muži dokážu zahrať biliard, zapnúť hudbu na jukeboxe a oddýchnuť si pri pive.

Naša veľká a priestranná sála je vhodná pre svadby, firemné akcie, oslavy aj kary. Neváhajte a pozrite sa na naše fotografie priestorov a jedál, pretože aj vďaka tomu sa môžete cítiť ako u nás.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.